Як забавити дітей на весіллі?

Чи часто задумуються молодята, готуючись до весілля, чим зацікавити своїх особливих гостей, діток, і таким чином «розвантажити» батьків ? Мабуть, інколи задумуються, але чи хватає сил та часу для реалізації дитячих куточків?

У цьому розділі ми поговоримо про тих гостей, які вимагають найбільшої уваги – дітей, і про варіанти організації ігрових зон на території Древнього Граду.

Не часто зустрічаються весілля, де дитяча анімація продумана до деталей. Зазвичай молодята наймають звичайних аніматорів, або взагалі не акцентують на цьому увагу.

Ми ж, провівши чимало весіль або бенкетів, зробили для себе важливий висновок: дитячі зони повинні бути. І їх потрібно продумувати на рівні весільного декору, чи меню. Це маленька, але важлива стратегія, яка має чимало плюсів.

Діти, в своїй більшості, не сприймають жарти дорослих, не розважаються під дорослі конкурси, не вслуховуються в дорослі тости, не зацікавлюються дорослими посиденьками, чи дорослими танцями. У них зовсім інакше поняття розваги та відпочинку.

І неодноразово доросле свято перетворюється для дитини добровільно-примусовим незрозумілим часопроведенням. А вечір мамусь та татусів, в свою чергу - в боротьбу за право посидіти за столом, потанцювати, чи поспілкуватися з друзями, бо хтось один повинен розважати малечу.

 Правильно задіявши діток, ви даєте безцінну можливість їм та їхнім батькам повністю насолодитися Вашим святом.

Перш за все, ми пропонуємо посадити дітей за одним столом, це підкреслить їхню самостійність та статусність, як гостей. В ідеалі було б виділити під їхній стіл зону, яку можна застелити ковроліном або килимом, що дасть можливість комфортно розміститися на підлозі.

  • Дитячий стіл можна взяти на прокат або ж змайструвати самим. Надзвичайно круто виглядають столи та диванчики з дерев’яних палетів. Їх можна обіграти під будь-який стиль весілля кольоровими подушками для сидіння, дитячими декораціями та скатертиною.
  • Можна придумати пакуночки/тканинні сумки/рюкзачки/бокси з найрізноманітнішими наборами всередині. Наприклад: тематичні розмальовки та воскові олівці; смаколики; одноразові плівкові фотоапарати, які можна купити за 100-200 грн; книжечки; наклейки і т.д.
  • Кольоровий дитячий сервіз та прибори, дитяче шампанське, міні кенді-бар, зручні пуфи, чи шоколадним фонтан по середині столу, який стане просто фурором вечора. Тільки уявіть щасливі лиця, нанизуючі маршмеллоу на довгий дерев’яний патичок, який ось-ось опиниться у шоколадній безкінечності. Мммм… як шкода, що ми не діти)

Також можна зробити тематичний вечір для малюків.

Наприклад, вечір супергероя, де кожна дитина має елемент костюму, або ж і цілий костюм, якщо завчасно погодити це з батьками.

Чи вечір індіанців, де в кожного на кріслі чекатиме роуч (головний убір індіанців) і амулет з певною магічною силою.

До речі, вігвами – це також новий тренд дитячих розваг. У Pinterest можна знайти чимало цікавих ідей на цю тему. Вігвамом можна обіграти, як дитячий стіл, так і вуличну розважальну зону.

Ну, а з іграми на вулиці все набагто простіше.

Територія Древнього Граду облаштована з розрахунком на сімейний відпочинок. Одразу біля бенкетного залу знаходиться ігровий майданчик та велика територія, де можна влаштувати активні ігри, квести, чи міні-змагання.

Можна орендувати батути, надувні гірки, як у американських фільмах, лабіринти, басейни з м’ячиками, чи інші переносні атракціони.

Щодо меню, то в нашому ресторані діє, розроблене за усіма стандартами якості, дитяче меню. Ми дбаємо про здоров’я Ваших малюків.

Якщо говорити про їстівні цікавинки, то ми можемо організувати переносну млинницю з солодкими млинцями під видачу або сорбетницю, яка заморожує інградієнти за допомогою рідкого азоту – це дуже гарне шоу для дітей

Не забувайте за солодку вату, обожнювану дітьми, апарат з попкорном, дитячі коктейлі, чи гірку з морозивом.

У нас багато ідей, великий досвід та усі можливості зробити Ваше свято незабутнім навіть для наймолодших гостей.