Правила проживання з тваринами

Правила та вимоги при розміщенні гостей з тваринами в готелі «Древній град»

Готель «Древній град» піклується про те, щоб перебування гостей та їх улюбленців було комфортним і в той же час не завдавало клопоту та дискомфорту іншим гостям. З цією метою були розроблені правила проживання та відпочинку з домашніми тваринами на території готелю «Древній град».

Проживання з тваринами можливе тільки при розміщенні у котеджі.

1.У готелі дозволено перебування з маленькими тваринами — собаками і котами. Готель залишає за собою право визначати, чи можливе проживання даної домашньої тварини в номері. Доплата за тварину становить 300 грн. за весь період перебування.

2. При поселенні в готель з домашніми тваринами , гість зобов'язаний ознайомитися з « Умовами проживання гостей з тваринами » і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами . 
3. Гості, які прибули на відпочинок в готель з домашніми тваринами повинні мати довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення вихованця. 
4. Згідно законодавчих та регуляторних документів України, вигул собак середніх та великих розмірів дозволяється тільки в намордниках. 
5. Вигул домашніх тварин на території готелю і на газонах - строго заборонений.
6. Вигул тварини відбувається тільки у спеціально призначених для цього місцях. 
7. Годувати домашніх тварин виключно з посуду, визначеного для годування тварин. Годування тварин з посуду,  що належить готелю і визначено для користування гостей, суворо забороняється. 
8. Залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері готелю або на території готелю не дозволяється. 
9. Брати з собою домашніх тварин в ресторан , сауну, дитячий майданчик та інші місця загального користування не дозволено.

10. Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах номера , використовувати для них рушники , простирадла та інші постільні приналежності, які визначені для  використання гостей, і що належать готелю. 

11. Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері готелю і холі корпусу. 
12. Гість зобов'язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками готелю або проведення ремонтних робіт в номері. 

13. Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, які проживають з тваринами:

·         у випадку порушення правил проживання,

·         у випадку агресивної, неадекватної, галасливої поведінки домашньої тварини.

15. При поселенні в готель з домашнім улюбленцем , гість зобов'язаний у разі пошкоджень -  оплатити нанесені готелю матеріальні збитки в повній мірі згідно затвердженого прейскуранту.

 

Оберіть котедж для проживання з домашніми улюбленцями